Karate A

Pro všechny, co chtějí na sobě makat. Úderový trénink, posilování, kruhový trénink, ... a hlavně Karate, Karate a zase Karate. Klasický trénink složený z nácviku Kihon, Kata a Kumite.

"Když nemůžeš, tak přidej!"
. . . trenér

Karate A

Pro všechny, co chtějí na sobě makat. Nácvik technik a jejich kombinací, nácvik Kata, řízené formy Kumite, úderový trénink, posilování, kruhový trénink, strečink, příprava na technické stupně, příprava na soutěže. Karate jako efektivní sebeobrana, Bunkai - aplikace technik z Kata v reálných situacích, nácvik technik z Kata pro sportovní zápas.

Tréninky v tomto školním roce začínají ve 2. týdnu měsíce září (od 7. do 11. září 2020).

Přehled tréninků Karate A pro rok 2020 - 2021

 

Cvičit lze i jen 1x týdně (ale to je sakra málo!), minimum je 2x týdně, lepší je 3x týdně. Pro on-line přihlášení zvolte v klientském centru příslušnou variantu.

Základní cena za trénink 1x v týdnu je 2.700,- Kč/pol., nebo lze v době koronové platit měsíčně 550,- Kč.
Cena za tréninky 2x v týdnu je 3.350,- Kč/pol. (nebo 700,- Kč/měs.), za tréninky 3x v týdnu je 3.700,- Kč/pol. (nebo 750,- Kč/měs.).

MÁTE BYDLIŠTĚ NA PRAZE 6? NEVÁHEJTE A PŘIHLAŠTE SE DO PROGRAMU "AKTIVNÍ MĚSTO", ZÍSKÁTE
PŘÍSPĚVEK AŽ 600,- KČ NA SPORTOVÁNÍ VAŠICH DĚTÍ - POUZE DO VYČERPÁNÍ PŘIDĚLENÝCH PROSTŘEDKŮ! logo-aktivni-mesto.png

Návod, jak postupovat při on-line přihlašování přes naše klientské centrum, naleznete zde. Pokud by vám on-line přihlašování nevyhovovalo, nabídka v centru byla nesrozumitelná, nebo se snad něco nepovedlo, kontaktujte nás na e-mailové adrese: , nebo tel.: 777 706 490. Rádi vám poradíme s výběrem.

Mapy míst, kde Karate  A cvičí:

ZŠ Pod Marjánkou (Pod Marjánku 1900/2, Praha 6 - Břevnov)

T.J. Sokol Břevnov (Heleny Malířové 279/14, Praha 6 - Břevnov)