Aktivní město - Praha 6, Praha 5

Program na podporu volnočasových aktivit pražských dětí. Chcete od Prahy získat finanční příspěvek na sport Vašich dětí? Využijte nabídky radnice MČ Prahy 6 a MČ Prahy 5 a čerpejte odměny na sportovní aktivity, které právě vaše radnice podporuje - nyní na letní tábory 2021.

Aktuální zpráva na www.aktivnimesto.cz

Vážení rodiče, bohužel Vás musíme informovat, že částka alokovaná u městské části Praha 5 i u městské části Praha 6 na oba programy letních táborů ,,Letní tábory s Pětkou 2021" a také ,,Šestka táborová" jsou v tuto chvíli bohužel již vyčerpány. O příspěvek tak proto nelze momentálně žádat a také s ohledem na vyčerpání prostředků je registrace nových uživatelů do systému Aktivní město momentálně pozastavena.
Rodiče, kteří pro své děti již příspěvek získali, jej mohou stále uplatňovat u vybraných poskytovatelů, a to až do 26. srpna 2021. Děkujeme za Váš zájem i pochopení a těšíme se na Vás u dalším možných příspěvků. Tým Aktivního města


Naše poznámka
Na základě výše uvedené zprávy by se slušelo níže uvedené informace vymazat, aby někoho zbytečně neuvedly v omyl. Protože ale víme, že mnozí rodiče o tomto programu, který funguje již několik let, nemají ani tušení, rozhodli jsme se zde informace ponechat. Předpokládáme, že program Ativní město bude nadále pokračovat, a že od nového školního roku 2021-2022 se opět bude moci využít nějaká finanční podpora od jednotlivých městských částí pro Vaše děti, např. na pravidelnou sportovní činnost v našem klubu. Tým Karate Klubu Kibó.

 

        am-praha5.jpg                   am-praha6.jpg

 

Příspěvky od radnice MČ Praha 6 a MČ Praha 5 - tentokrát na letní tábory 2021

Založte si rodinný účet a získejte od své radnice příspěvky v podobě elektronických bodů. Využijte finanční příspěvek na pravidelnou sportovní činnost, nebo na letní tábory každého Vašeho dítěte s bydlištěm na Praze 6 či na Praze 5. Pozor, bohužel nelze uplatnit z těch městských částí, které mají vlastní radnici (např. Praha 6 - Řepy, Nebušice, Suchdol, apod.).

Neváhejte, akce vždy skončí jakmile dojde k vyčerpání přidělených finančních prostředků! (platí systém "Kdo dřív přijde, ten dřív ...")

Aktuální informace naleznete přímo na stránkách Aktivního města www.aktivnimesto.cz - nebo viz. logo níže.

 

logo-aktivni-mesto.pngJak na to?

Jdi na: www.aktivnimesto.cz (nebo klikni na logo vpravo dole)

Zaregistruj se, nebo přihlaš (máš-li již registraci).

Najdi mezi poskytovateli náš klub, tj.: Karate Klub Kibó z.s.

Vyber si příslušnou aktivitu svého dítěte (oddíl, tábor apod).

Uplatni/objednej si bonus od své městské části.