Aktivní město - Praha 6, Praha 5 a Praha 17

Program na podporu sportovních a volnočasových aktivit pražských dětí. Chcete získat finanční příspěvek na sport Vašich dětí? Využijte nabídky radnic MěČ Prahy 6 a MěČ Prahy 5 a čerpejte odměny na sportovní aktivity, které právě vaše radnice podporuje. Nově také od MěČ Praha 17.

am-obrazek-lista.jpg

Program "Aktivní město" - podpora aktivit rodin a dětí.

Program Aktivní město již několik let podporuje rodiny s aktivními dětmi. Pokud se do programu registrujete a založíte si rodinný účet, můžete získat od své radnice finanční příspěvek na volný čas, vzdělávání, sport nebo kulturu svých dětí. V minulosti byla podpořena např. pravidelná sportovní činnost v našem klubu, nebo účast dětí na našich táborech a soustředěních. Příspěvky mohou od radnic získat děti z Prahy 5 i z Prahy 6 a již brzy také z Prahy 17 ve věku 6 až 18 let.

Každý rok se vypisují nové finanční příspěvky a akce trvá pouze do vyčerpání alokovaných prostředků. Není proto dobré příliš dlouho otálet! Postupuje se systémem: "Kdo dřív přijde, ten dřív mele" ,tedy čerpá :-)

Aktuálně lze podporu využít na úhradu části příspěvků na členství v našeho klubu. Městská část Prahy 5 vypsala příspěvek na sportovní aktivity dětí ve výši 1 000 Kč naopak Praha 6 své příspěvky umožní čerpat nejen na sportovní, ale také na volnočasové aktivity dětí ve výši 600 Kč. Již brzy se přidá se svou podporou i MěČ Praha 17 (termín spuštění a výši příspěvku sledujte na webu programu Aktivní město).

Letošní akce Aktivní město Praha 5 - SPORT Aktivní město Praha 6 - SPORT A VOLNÝ ČAS pro školní rok 2022 - 2023 je již spuštěna!

Aktuální informace naleznete přímo na stránkách: www.aktivnimesto.cz - nebo klikněte na logo níže.

                  aktivni-mesto-letak-p5-2022.jpg                        aktivni-mesto-letak-p6-2022.jpg

 

Chci získat příspěvek od své městské části. Jak mám postupovat? 

am-obrazek-ctverec.jpg

Jdi na: www.aktivnimesto.cz (nebo klikni na obrázek vlevo)

Zaregistruj se, nebo se přihlaš, máš-li již registraci z dřívějška.

Najdi mezi poskytovateli náš klub, tj.: Karate Klub Kibó z.s.

Vyber si příslušnou aktivitu svého dítěte (v našem klubu je letos jen jedna,
společná pro všechny: "Pravidelné skupinové tréninky").

Uplatni/objednej si bonus od své městské části, my to uvidíme v systému
Aktivního města a poskytneme Ti příslušnou slevu.