Karate - dospělí začátečníci

Nácvik základních a funkčních technik Shotokan karate s důrazem na zdraví, základní kondici a protahování. Příprava na první technický stupeň 9. kyu.

Tréninky zaměřené na výuku JKA Shotokan Karate pro dospělé začátečníky a starší začínající děti. Nácvik základních a funkčních technik Karate (bloky, údery, kopy), které lze efektivně využít též v reálných situacích. Nácvik základních Kata (Taikyoku Shodan a Heian Shodan), později nácvik základních forem řízeného Kumite (Gohon) a příprava na zkoušky STV 9. a 8. Kyu. Opakovaný drill technik tak, aby později fungovaly "bez přemýšlení". Velký důraz na zdraví, základní fyzičku a kondici a také uvolňování a strečink. Tréninky nejsou primárně zaměřeny na přípravu na soutěže.

Cvičení je určeno také rodičům "našich dětí", kteří potřebují být v obraze, co že to jejich ratolesti u nás nacvičují a co mají případně doma trénovat. Přihlásit se ale může každý, kdo má zájem poznat toto krásné bojové umění, chce udělat něco pro své tělo a udržet se v kondici.

Tréninky začínají ve 2. týdnu měsíce září, tj. od 6. září 2021.

Přehled tréninků Karate - dospělí začátečníci pro rok 2021 - 2022

Návod, jak postupovat při on-line přihlašování přes naše klientské centrum, naleznete zde. Pokud by vám on-line přihlašování nevyhovovalo, nabídka v centru byla nesrozumitelná, nebo se snad něco nepovedlo, kontaktujte nás na e-mailové adrese: nebo tel.: 777 706 490. Rádi vám poradíme s výběrem.

Mapa místa, kde Karate - dospělí začátečníci cvičí:

ZŠ Pod Marjánkou (Pod Marjánkou 1900/2, 169 00 Praha 6 - Břevnov)