Sportovky

Hledáte pro své dítě sportovní program, který ho bude všeobecně rozvíjet a opravdu bavit? Sportovky mají celoroční program postavený na základech atletických a gymnastických dovedností, doplněný o spoustu her, kde se děti učí základní pohybové dovednosti. Jako profesionálové víme, že ranná a jednostranná sportovní specializace prostě není to pravé ořechové!

Sportovky

Tréninky pro nejmladší věkovou kategorii dětí 4 - 6 let jsou extrémně pestré a zaměřené na časté střídání činností. Základním stavebním kamenem jsou atletické a gymnastické dovednosti, včetně cvičení s pomůckami. Různé druhy poskoků, lezení, běh, základní gymnastické prvky jako válení sudů, kotouly či stojka o zeď. Dovednosti s míčem - rukama i nohama, probíhání pod točícím se lanem, skákání přes švihadlo nebo přes gumu. Také klademe důraz na důkladné protažení celého těla, kdy na úvod rozcvičky využíváme jógovou sestavu “Dřevorubec”. Děti posilují i s vahou vlastníha těla, soustředíme se zejména na střed těla, tzv. Core a svaly rukou.

Pro zpestření se věnujeme výuce 4 základních technik Shotokan Karate (přímý úder “oi-cuki”, kryt na hlavu “age-uke”, přímý kop “mae-geri” a základní postoj “zenkutsu-dachi”), a to v délce do 10-ti minut z celého tréninku. Každý trénink začíná a končí pozdravem v Seiza (japonský sed vkleče na patách). Je to tedy také jakási "předpřípravka" pro budoucí karatisty :-)

Co potřebují děti na trénink sebou?

Sportovní oblečení, ideálně tričko s dlouhým rukávem - při pádu pak není tolik pláče a odřenin, sálovou obuv - tenisky (ne bačkorky), pití v dobře uzavíratelné láhvi, oblíbenou hračku - když by to nešlo bez ní :-) a žádné žvýkačky.

Nábor nových členů

Tréninky v tomto školním roce začínají ve 2. týdnu měsíce září (od 6. do 10. září 2021). Hlavní nábor nových členů probíhá již nyní a během celého září a října. Do většiny oddílů běžně přijímáme nové členy i během celého školního roku - pokud není zcela naplněna kapacita tělocvičny.

Můžete tedy začít kdykoliv, neváhejte a přijďte si vyzkoušet svůj první trénink - zkušební lekce je zdarma.

Přihlásit se do klubu

Návod, jak postupovat při on-line přihlašování přes naše klientské centrum, naleznete zde. Pokud by vám on-line přihlašování nevyhovovalo, nabídka v klientském centru byla nesrozumitelná, nebo se něco nepovedlo, kontaktujte nás na e-mailové adrese: , nebo tel.: 777 706 490. Rádi vám poradíme.


Přehled tréninků Sportovek pro rok 2021 - 2022

 

logo-aktivni-mesto.pngDůležité upozornění: program "AKTIVNÍ MĚSTO" pro školní rok 2021 - 2022 bude od 1. září 2021 opět otevřen! Žádat o příspěvek mohou rodiče našich členů s trvalým pobytem na Praze 6 a Praze 5. Neváhejte a využijte této možnosti - finanční prostředky jsou omezené, akce končí jejich vyčerpáním! Pro více informací klikněte na logo zde.


Mapa místa, kde sportovky cvičí:

T.J. Sokol Břevnov (Heleny Malířové 279/14, Praha 6 - Břevnov)

 

kkk-web-novy-2019-2020-sportovky-metodika.jpg