Letní klubové soustředění

Letní klubová akce plná především sportu (nejen Karate), ale i zábavy
a spousty legrace. Je určená členům našeho klubu, nebo příznivcům ze spřátelených oddílů.

O akci

Každoroční letní soustředění klubu je určeno všem členům našeho klubu bez rozdílu výkonnosti a technických stupňů. Letos opět pojedeme do Střelských Hoštic a program bude pestrý, zaměřený na sport obecně, ale především se bude cvičit, cvičit a zase cvičit Karate :-)

Ještě před snídaní nás čekají oblíbené ranní posilovací tréninky, po snídani následuje dopolední sportovní blok, který bude obsahovat "seznamku" s jinými sporty (jako např. stolní tenis, atletika, košíková, kopaná, gymnastika, apod.), pak bude následovat regulérní "řepný" trénink Karate a po něm samostatný kratší trénink zaměřený na protahování a uvolňování (něco jako strečink, ale tohle cizí slovo není přesné). Odpolední blok začne po poledním klidu opět velmi oblíbenou turistickou aktivitou, následuje druhý "řepný" trénink Karate a po krátké pauze bude večeře. Po ní už všechny necháme "žít", takže bude probíhat např. socializace spojená s IT detoxem, samovýroba druhé večeře, pak zkoukneme nějaký film a po něm večerka.

Termín:   17. - 24. 07. 2021
Cena:       4.000,- Kč/cvičící   (3.500,- Kč/necvičící doprovod)

Další důležité informace

Co vzít sebou: sportovní oblečení, kimono a pásek, láhev na pití, malý baťůžek, papuče, ručníky, repelent, léky, kartička zdravotní pojišťovny a všechno ostatní jako na tábor (knížka, krém na opalování, kapesné, a dále co uznáte za vhodné - ale nepřehánět!). Jinak plavky ani nebalte, táborový skupiny se nesmí přibližovat k místním. Navíc na krytých bazénech jsou příšerný podmínky (čerstvý PCR testy a kdesi cosi...), takže to letos úplně vypustíme...

Jídlo: vzhledem k tomu, že ve středisku v Hošticích podávají svačiny typu koblihy, koláče, zákusek roláda, sladké jogurty - prostě mega rychlej cukr ve všech podobách, a my budeme OPRAVDU HODNĚ A HODNĚ CVIČÍT, tak tyhle svačiny ten fyzický výdej rozhodně nestačí pokrýt. Proto prosíme, nedávejte dětem čokolády, bonbony, coly a podobné věci! Můžete je ale vybavit zdravými proteinovými tyčinkami z drogerie, tuňákovými saláty v plechovce (pokud to jí) apod. A my také určitě povezmeme nějaké zdravé věci na hlad :-)

Doprava: vlastní nebo linkovým autobusem z Prahy Na Knížecí, sraz v sobotu 17. července v 15:45 na autobusovém nádraží, odjezd 16:00!!! Příjezd je v sobotu 24. 7. opět na autobusák Na Knížecí v 15:30.

Testy: je potřeba mít jedno z následujících potvrzení: 1) PCR text starý max. 7 dní nebo 2) Antigenní test ne starší než 3 dny nebo 3) potvrzení o prodělání nemoci ne starší než 180 dní nebo 4) 22 dnů po 1.dávce očkování nebo 5) samotest provedený v den odjezdu (čestné prohlášení je přiloženo)

Na tuto akci lze přihlásit pouze členy našeho klubu, případně jejich další rodinné příslušníky. Návod, jak postupovat při on-line přihlašování přes naše klientské centrum, naleznete zde. Pokud by vám on-line přihlašování nevyhovovalo, nabídka v centru byla nesrozumitelná, nebo se snad něco nepovedlo, kontaktujte nás na e-mailové adrese: , nebo tel.: 777 706 490. Rádi vám poradíme.