Letní klubové soustředění

Letní klubová akce plná především sportu (nejen Karate), ale i zábavy
a spousty legrace. Je určená členům našeho klubu, nebo příznivcům ze spřátelených oddílů.

O akci

Každoroční letní soustředění klubu je určeno všem členům našeho klubu bez rozdílu výkonnosti a technických stupňů. Letos poprvé pojedeme do rekreačního střediska Star Line ve Svoru u Nového Boru (cca 18 km od České Lípy) a program bude pestrý, zaměřený na sport obecně, ale především se bude cvičit, cvičit a zase cvičit ... Karate :-)

Ještě před snídaní nás čekají oblíbené ranní posilovací tréninky, po snídani následuje dopolední sportovní blok, který bude obsahovat "seznamku" s jinými sporty (jako např. stolní tenis, atletika, košíková, kopaná, gymnastika, apod.), pak bude následovat regulérní "řepný" trénink Karate a po něm samostatný kratší trénink zaměřený na protahování a uvolňování (něco jako strečink, ale tohle cizí slovo není přesné). Odpolední blok začne po poledním klidu opět velmi oblíbenou turistickou aktivitou, následuje druhý "řepný" trénink Karate a po krátké pauze bude večeře. Po ní už všechny necháme "žít", takže bude probíhat např. socializace spojená s IT detoxem, samovýroba druhé večeře, pak zkoukneme nějaký film a po něm večerka.

kkk-soustredeni-08-2024-rs-svor.jpg     kkk-soustredeni-08-2024-mapa.jpg

Termín:   24. - 30. 08. 2024
Cena:       6.500,- Kč/cvičící   (5.500,- Kč/necvičící doprovod)

logo-aktivni-mesto.pngDotační program AKTIVNÍ MĚSTO

Některé městské části každoročně přispívají na pravidelné celoroční a prázdninové aktivity "svých" dětí (rozhodující je trvalé bydliště dítěte). Pokud se do programu zaregistrujete a založíte si rodinný účet, můžete tak získat od své radnice finanční příspěvek na sport, volnočasové aktivity, mimoškolní vzdělávání nebo kulturu Vašich dětí a o prázdninách také na příměstské a letní tábory a soustředění. V letošním roce přispěje MěČ Praha 5 a 6 částkou 800,- Kč a MěČ Praha 17 částkou 500,- Kč.   Více se informací přímo na: www.aktivnimesto.cz, nebo klikněte na logo >

Další důležité informace

Co vzít sebou: sportovní oblečení, kimono a pásek, láhev na pití, malý baťůžek, papuče, ručníky, repelent, léky, kartička zdravotní pojišťovny a všechno ostatní jako na tábor (knížka, krém na opalování, kapesné, a dále co uznáte za vhodné - ale nepřehánět!). Nezapomeňte na plavky, v areálu je bazén a měl by být plně funkční.

Jídlo: vzhledem k tomu, že ve středisku jsme poprvé, nevíme, zda nepodávají (jako většinou jinde) svačiny typu koblihy, koláče, zákusek roláda, sladké jogurty - prostě mega rychlej cukr ve všech podobách, a my budeme OPRAVDU HODNĚ A HODNĚ CVIČÍT, tak tyhle svačiny ten fyzický výdej rozhodně nestačí pokrýt. Proto prosíme, nedávejte dětem čokolády, bonbony, coly a podobné věci! Můžete je ale vybavit zdravými proteinovými tyčinkami z drogerie, tuňákovými saláty v plechovce (pokud to jí) apod. A my také určitě povezmeme nějaké zdravé věci na hlad :-)

Doprava: vlastní nebo společně vlakem z Prahy, konkrétní podmínky ještě upřesníme.

Na tuto akci lze přihlásit pouze členy našeho klubu, případně jejich další rodinné příslušníky. Návod, jak postupovat při on-line přihlašování přes naše klientské centrum, naleznete zde. Pokud by vám on-line přihlašování nevyhovovalo, nabídka v centru byla nesrozumitelná, nebo se snad něco nepovedlo, kontaktujte nás na e-mailové adrese: , nebo tel.: 777 706 490. Rádi vám poradíme.