Oddíly a tréninky

V našich oddílech dodržujeme rozdělení do věkových kategorií. Lépe tak můžeme tréninky přizůsobit věku a mentalitě dětí a cvičenců. Nábor probíhá v září a říjnu, do většiny oddílů ale nabíráme během celého školního roku.

Vydej se na cestu. Nezastavuj, i když máš pocit, že už nemůžeš dál. Jdeme s tebou.

Hurá do tělocvičny - od úterý 25. května zase cvičíme v Dojo!

Outdoorové tréninky na Ladronce byly fajn, ale co naplat Dojo je Dojo. Podmínky sice ještě nejsou ideální, ale jsme rádi, že opět můžeme cvičit v tělocvičně. Bohužel se školní tělocvičny dle očekávání opět neotevřely, naštěstí ale máme útočiště v T.J. Sokol v ulici Heleny Malířové a také v Halabala Cafe na Hládkově. Kdo, kdy a kam má přijít se dozvíte e-mailem. Pokusili jsme se zorganizovat skupiny dle věku a STV tak, aby se každý dostal alespoň jednou či dvakrát v týdnu na trénink. Toto bude platit do konce školního roku. Nový školní rok zahájíme od 6. září a tam uvidíme.

Aktuální informace se budou objevovat průběžně zde, a také na našem oddílovém facebooku. Rovněž nás můžete kontaktovat na tel. číslech 777 706 490, nebo 736 630 951 a také e-mailem: .

facebook-logo-kruh-modry-f-pruhledne.jpg

Gymnastika

pro děti od 4 do 6 let

Pro školkové děti od 4 do 6 let. Rozvoj všeobecných pohybových dovedností, základních gymnastických dovedností a základů manipulace s míčem. Posilování s vlastní vahou a rozvoj pohyblivosti.

Sportovky

pro děti od 4 do 6 let

Sportovní hry a všeobecná sportovní příprava pro předškolní děti od 4 do 6 let. Komplexní rozvoj pohybových dovedností, síly, rychlosti, obratnosti a postřehu. Týmová spolupráce, respekt a fair-play.

Karate přípravka

pro děti od 6 do 12 let

Pro děti od 6 do 12 let (primárně 6-8 let). Komplexní rozvoj pohybových dovedností, všeobecná sportovní příprava, časté střídání činností. Nácvik základních technik Karate, příprava ke zkouškám na STV 9. kyu (bílý pás).


Karate  C

pro děti od 7 do 12 let

Oddíl Karate "C" je určen dětem ve věku od 7 do 12 let, které jsou již nositeli žákovského STV 9. kyu (bílý pás).

Karate  B

pro děti od 9 do 12 let

Oddíl Karate "B" je určen dětem ve věku od 9 do 12 let, které jsou nositeli žákovských STV 8. - 6. kyu (žlutý, oranžový a zelený pás).

Karate  A

pro děti od 12 let a dospělé

Tréninky pro dospělé a děti od 12 let, kteří jsou již nositeli STV minimálně 7. kyu (žlutý pás) a výše.


Karate začátečníci

pro děti od 12 let a dospělé

Výuka JKA Shotokan Karate pro dospělé začátečníky a starší děti. Základní techniky a základní Kata, řízené Kumite. Příprava na zkoušky STV 9. a 8. kyu. Pro všechny, co chtějí udělat něco pro své tělo a být v kondici.

Individuální lekce

pro individuální zájemce

Pro ty, kteří chtějí zrychlit svůj osobní rozvoj v oblasti bojových sportů. Efektivní způsob přípravy na zkoušky (kyu i Dan), nebo na soutěže. Pokud chcete zlepšit své techniky a mít ze cvičení lepší pocit.

Reprezentace klubu

pouze pro vybrané členy klubu

V reprezentaci klubu může být každý, kdo je ochoten ze sebe vydat vše (a ještě něco navíc). Rozhodnutí je sice na našich trenérech, jenže nezáleží přitom jen na výkonech, ale na snaze a vůli cvičence.