Oddíly a tréninky

V našich oddílech dodržujeme rozdělení do věkových kategorií. Lépe tak můžeme tréninky přizůsobit věku a mentalitě dětí a cvičenců. Nábor probíhá v září a říjnu, do většiny oddílů ale nabíráme během celého školního roku.

Vydej se na cestu. Nezastavuj, i když máš pocit, že už nemůžeš dál. Jdeme s tebou.

Venkovní tréninky na Ladronce - od pondělí 12. dubna zase cvičíme !

Outdoorové tréninky na Ladronce budou probíhat v PONDĚLÍ, v ÚTERÝ a ve ČTVRTEK vždy v časech 16:00 -17:00 a 17:00 - 18:00 v níže definovaných skupinách pro max. 20 osob (souběžně 2 skupiny po 10-ti). Vše samozřejmě záleží na aktuálních opatřeních vyhlášných naší vládou, takže se také může bohužel stát, že to skončí dříve než to začalo :-(

Platí následující rozdělení do skupin (v každé tréninkové skupině je 10 míst):
... od 16:00 do 17:00 skupiny 1.A  + 1.B   // skupina 1 = děti na 1. stupni ZŠ / 1.A = bez pásku + bílý pásek / 1.B = žlutý pásek a vyšší,
... od 17:00 do 18:00 skupiny 2.A + 2.B  // skupina 2.A = všichni od 6. třídy výše / skupina 2.B = předškolní děti.

Podmínky pro konání tréninku jsou: neprší - ANO, cvičíme, prší - NE, necvičíme !

Vybavení na trénink: vhodné outdoorové oblečení a obuv, karimatka, švihadlo, pití !!!

Vše samozřejmě záleží na aktuálních opatřeních vyhlášných naší vládou, takže se může stát, že to skončí dříve než to začalo :-(
Aktuální informace se budou objevovat průběžně zde, ale především na našem oddílovém facebooku.

facebook-logo-kruh-modry-f-pruhledne.jpg

Gymnastika

pro děti od 4 do 6 let

Pro školkové děti od 4 do 6 let. Rozvoj všeobecných pohybových dovedností, základních gymnastických dovedností a základů manipulace s míčem. Posilování s vlastní vahou a rozvoj pohyblivosti.

Sportovky

pro děti od 4 do 6 let

Sportovní hry a všeobecná sportovní příprava pro předškolní děti od 4 do 6 let. Komplexní rozvoj pohybových dovedností, síly, rychlosti, obratnosti a postřehu. Týmová spolupráce, respekt a fair-play.

Karate přípravka

pro děti od 6 do 12 let

Pro děti od 6 do 12 let (primárně 6-8 let). Komplexní rozvoj pohybových dovedností, všeobecná sportovní příprava, časté střídání činností. Nácvik základních technik Karate, příprava ke zkouškám na STV 9. kyu (bílý pás).


Karate  C

pro děti od 7 do 12 let

Oddíl Karate "C" je určen dětem ve věku od 7 do 12 let, které jsou již nositeli žákovského STV 9. kyu (bílý pás).

Karate  B

pro děti od 9 do 12 let

Oddíl Karate "B" je určen dětem ve věku od 9 do 12 let, které jsou nositeli žákovských STV 8. - 6. kyu (žlutý, oranžový a zelený pás).

Karate  A

pro děti od 12 let a dospělé

Tréninky pro dospělé a děti od 12 let, kteří jsou již nositeli STV minimálně 7. kyu (žlutý pás) a výše.


Karate začátečníci

pro děti od 12 let a dospělé

Výuka JKA Shotokan Karate pro dospělé začátečníky a starší děti. Základní techniky a základní Kata, řízené Kumite. Příprava na zkoušky STV 9. a 8. kyu. Pro všechny, co chtějí udělat něco pro své tělo a být v kondici.

Individuální lekce

pro individuální zájemce

Pro ty, kteří chtějí zrychlit svůj osobní rozvoj v oblasti bojových sportů. Efektivní způsob přípravy na zkoušky (kyu i Dan), nebo na soutěže. Pokud chcete zlepšit své techniky a mít ze cvičení lepší pocit.

Reprezentace klubu

pouze pro vybrané členy klubu

V reprezentaci klubu může být každý, kdo je ochoten ze sebe vydat vše (a ještě něco navíc). Rozhodnutí je sice na našich trenérech, jenže nezáleží přitom jen na výkonech, ale na snaze a vůli cvičence.