O NÁS, O NAŠEM KLUBU A O NAŠEM POJETÍ KARATE

 

            Chci se přihlásit    (on-line)            

O NÁS

Karate milujeme. Věnujeme se mu desítky let, celý náš život se všechno točilo a točí kolem Karate. Proto jsme se také před lety rozhodli, že nic jiného nám nakonec nepřinese takové pracovní uspokojení, jako věnovat se své vášni trvale a naplno. Naším klubem žijeme svoji vizi. Jdeme si za tím, o čem jsme snili a sníme a co opravdu chceme. Jsme tu, abychom mohli společně objevovat krásu a sílu Karate-dó, jsme tu, abychom se vzájemně podpořili na cestě, která je sama o sobě cílem, a jsme tu pro ty, keří chtějí tuto cestu sdílet s námi - budeme jim rádi průvodci.

Naše pojetí Karate je asi trošku jiné, než v jiných klubech. Nejsme vysloveně výkonnostní klub, dáváme prostor každému, aby si tréninky přizpůsobil zejména sobě a svým potřebám. Někdo chce být hvězda a trénovat 4 x týdně, někdo chce jeden trénink týdně jako doplněk k dalším sportům, někdo hledá prastaré "pravdy". Naprosto v pořádku, všechna pojetí maximálně podpoříme.

To ovšem neznamená, že nejsme nároční. Jako trenéři jsme velmi nároční a od všech očekáváme, že do tréninku dají maximum. Svoje maximum. Neporovnáváme - respektujeme, že každý má svoje limity. Nicméně na trénincích netolerujeme lenost, laxní přístup a poflakování, což mnohé ti často zaskočí. Cvičíme na hranicích komfortní  zóny a tlačíme na progres ve všech oblastech tréninku.

Neusilujeme o to mít co nejširší členskou základnu. Nechceme mít milion trenérů po celé Praze a přesvědčovat stovky dětí, že by je to mělo bavit. Každý by si měl najít to, co ho naplňuje a pak se tomu věnovat. My Karate milujeme a jsme tu pro ty, kteří s námi tuto vášeň sdílí.

NAŠI HLAVNÍ TRENÉŘI

Netvrdíme, že karate je snadné. Nepochybně vyžaduje velké úsilí. Ale společně s tím, jak dosahujete pokroku, narůstá i pocit síly ve vašem nitru. Naučíte se oceňovat menší i větší vítězství. A když najdete odhodlání, cvičení Vás promění - prostě se ukáže, co ve Vás je.

My vytváříme prostor pro růst - sportovní i osobnostní. Probouzíme dětský potenciál, jsme inspirující, nabíjíme energií a vytahujeme z komfortní zóny. Jsme přátelští a vlídní, ale zárověň důslední a nároční. Prostě motivujeme, chválíme, rovnáme, ale taky prudíme a drtíme ...PAVEL BENEŠ

kkk-o-nas-pavel-na-web.jpg

5. DAN Shotokan Karate JKA, trenér I. třídy (TŠ FTVS UK Praha), mezinárodní instruktor JKA WF, zkušební komisař a rozhodčí Českého svazu Karate JKA. Je jedním ze zakládajících členů Českého svazu Karate JKA a je bývalým členem jeho státní reprezentace (v letech 1995 - 1998).
|
První sportovní krůčky udělal už ve svých 5ti letech v sokolovně v gymnastické přípravce a pak se po několik let věnoval závodně lehké atletice. Karate začal cvičit přibližně v 15 letech a naprosto mu propadl. V Karate Klubu Kibó působí především jako hlavní trenér a metodik klubu.
|
Pavel je v klubu přes cvičení prostě BIG BOSS. Trénuje vlastně všechny, převážně ale starší děti a dospělé. Do karate je úplný "magor", takže má jak na sebe, tak na ostatní hodně vysoké nároky. Prostě chce, aby všichni cvičili nejlíp, jak umí, takže ideálně "nejlépe jak on". Všem se snaží předat maximum svých dovedností a zkušeností. Miluje inteligentní humor, je v pohodě a věci nechává plynout. Hodně ho zajímá práce s energií, sám si cvičí Tai-chi a Kyusho. Platí pro něj věta "ty máš svaly, já mám čáry!”.
|

RADANA BENEŠOVÁ 

1. DAN Shotokan Karate JKA, trenérka III. třídy (kurz akreditovaný MŠMT).
Bývalá vicemistryně ČR a členka státní reprezentace Českého svazu JKA Karate.
|
Aktivně sportuje od svých 4 let, kdy začínala několikrát týdně s moderní gymnastikou. Shotokan karate se věnuje od svých 14 let. V Karate Klubu Kibó trénuje převážně děti, ženy a ty, kteří s Karate teprve začínají. Kromě trénování má v klubu na starosti hlavně jeho strategický rozvoj.
|
Je energická, vždy dobře naladěná a pozitivní. Má smysl pro humor, který neváhá použít. Je laskavá a milá, přesto však nekompromisní. Rozhodně se nebojí "jít do tlaku". Respektuje ostatní, zároveň ale respekt  vyžaduje i od nich. Děti bere jako svoje partnery a svobodné svéprávné bytosti.
|
Kromě Karate propadla těm "tao-tantra-jóga-ajurvéda-jing-jang-ezo" věcem, musí však jít rozumně a logicky odůvodnit. Hodně řeší stravu a vůbec všechno, co by mohlo pomoci uchovat "věčné zdraví a mládí".

kkk-o-nas-radana-na-web.jpg


Zde je možné přihlásit se za člena klubu (NÁVOD NAJDETE ZDE). Zařazení do vhodného oddílu a den a čas docházky s Vámi budeme konzultovat. Pokud by se Vám přihlášení v našem klientském centru z nějakého důvodu nepodařilo, poradíme Vám na e-mailové adrese: , nebo na tel.: 777 706 490.

 

Poznámka k přihlašování v klientském centru: primárně byla aplikace naprogramována pro domy dětí a mládeže a tomu také odpovídá použité názvosloví, které bohužel nedokážeme změnit. Členství v klubu hledejte pod „KROUŽKY“, soustředění a víkendové kempy naleznete pod „TÁBORY“ a naše akce se jmenují "AKCE" :)