NOVÍ ZÁJEMCI - NÁBOR DO KLUBU

  Chci se přihlásit (do klubu) 

  Chci se přihlásit  (do KIDS)  NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

Hlavní nábor do našeho klubu probíhá tradičně vždy koncem srpna a během září a října na začátku školního roku. Přihlašovat se ale můžete i v průběhu celého školního roku. Jasně, ti co začnou později budou trochu pozadu, ale s tím si umíme poradit :-) Všechno přece záleží na vlastní píli a snaze, že! Přihlásit se mohou jak začátečníci, tak i pokročilí, kteří již cvičili a měli třeba pauzu, přestěhovali se, nebo např. mají potřebu změny přístupu.

V letošním školním roce tréninky končí v 25. týdnu, tj. od 17. do 20. června 2024 !! 
JAK SEBE NEBO SVÉ DĚTI PŘIHLÁSIT?

Pokud chcete přihlásit své děti, které ještě navštěvují MŠ až po prvňáčky ZŠ (věk cca 4 - 7 let) klikněte na žluté tlačítko Chci se přihlásit (do KIDS). Otevřou se Vám webové stránky oddílů KARATE KIDS, kde se dozvíte více informací, můžete si domluvit zkušební lekci a zaregistrovat se pomocí registračního formuláře. Následně se Vám ozve Radana, abyste si domluvily konkrétní dny a časy tréninků a další podmínky.

Pro ostatní děti (cca od 2. třídy) a dospělé je nejrychlejší způsob přihlášení k nám do klubu on-line přes naše KLIENTSKÉ CENTRUM. Klikněte na žluté tlačitko Chci se přihlásit (do klubu) - otevře se Vám stránka Klientského centra. V něm se zaregistrujete (vytvoříte si klientský účet), pak zvolíte kartu "KROUŽKY" (my sice nejsme žádný kroužek, ale regulérní sportovní klub, jenže systém to bohužel jinak nazvat neumí) a následně "Členství v klubu - noví členové". Tam své zlatíčko, nebo sebe přihlásíte, my to v systému uvidíme a ozveme se Vám, abychom s Vámi dohodli vhodnou skupinu, 
potažmo den/dny a čas/y docházky (tj. zařazení do vhodného oddílu).

V případě, že by on-line přihlašování z nějakého neznámého důvodu nefungovalo ("stává se nám to maximálně jednou za 10 let"), kontaktujte nás přímo. Zavolejte na telefonní číslo 777 706 490 (Radana), nebo pište na e-mail (Pavel i Radana). Společně si dohodneme ukázkový trénink, abyste měli představu, do čeho jdete. Pokud se po absolvování zkušební hodiny rozhodnete pokračovat a stát se členy našeho klubu, pak z Vás budeme muset vymámit pár základních údajů pro administrativní účely přihlášky.

Drobná poznámečka k názvosloví v Klienstkém centru: primárně byla aplikace "KLIENTSKÉ CENTRUM" naprogramována pro domy dětí a mládeže a tomu také odpovídá použité názvosloví, které my nemůžeme bohužel nijak změnit. Proto Členství v klubu hledejte pod „KROUŽKY“, soustředění, příměstské tábory a  drill kempy naleznete pod „TÁBORY“ a akce se překvapivě jmenují "AKCE" :-)