INDIVIDUÁLNÍ LEKCE KARATE PRO DOSPĚLÉ

Individuální lekce jsou vhodné pro každého, kdo chce zrychlit svůj osobní rozvoj. Jsou nejefektivnější způsob Vaší přípravy, ať už se potřebujete připravit na zkoušky, na soutěž nebo chcete mít "jen" lepší pocit z vlastního cvičení. Lekce probíhají v ranních časech a proto jsou určeny především dospělým zájemcům.

Lekce lze domluvit v tyto dny a časy: úterý - pátek (7:00 - 11:00)

Individuální lekce pro dospělé doplňují, nebo zcela nahrazují běžné odpolední skupinové tréninky. Jsou tedy vhodné nejen pro pokročilejší cvičence, kteří se potřebují zdokonalit v již získaných dovednostech, ale mohou je využít i úplní začátečníci, kteří se z časových, či jiných důvodů odpoledních tréninků nemohou zúčastnit. Termíny a časy lekcí lze dohodnout podle vašich možností v dopoledních hodinách od úterý do pátku. Jsou to vždy hodinové bloky v časovém rozmezí od 7:00 do 11:00. Vše záleží na konkrétních podmínkách a individuální dohodě.

Místo, kde individuální lekce probíhají:


Na individuální lekce se nelze přihlašovat on-line pomocí klientského centra. Kontaktujte nás na e-mailové adrese:
.

Cena dohodou:

Základní cena za lekci je 850,-Kč/hod. (plus cena za pronájem tělocvičny). Pokud má zájemce k dispozici vhodný vlastní prostor, lze po vzájemné dohodě dojet i tam, pokud nedojde k "logistické" kolizi s ostatními lekcemi. Cena se sjednává vždy individuálně podle konkrétních požadavků a podmínek. Sjednat lze zcela samostatné lekce, nebo cvičení dvojic (cena 450,- Kč/os.), nebo skupinové cvičení pro 3 - 4 osoby (350,- Kč/os.), které dosahují podobné vyspělosti ve cvičení. Při platbách měsíčně předem je poskytnuta sleva. Spolupráce se sjednává minimálně na dobu 3 - 5 měsíců podle požadavků na výstupní cíle, nebo na trvalejší spolupráci (na dobu neurčitou).