Přihlásit se do klubu on-line  

 

Do našeho klubu se můžete přihlásit v průběhu celého školního roku. Kontaktujte nás buď na telefonním čísle 777 706 490 (Radana Benešová - šéftrenér dětí a mládeže) nebo nám napište na mail , kde si společně dohodneme ukázkový trénink, abyste měli představu, do čeho jdete. Pokud se po absolvování zkušební hodiny rozhodnete pokračovat a stát se členy našeho klubu, budeme od vás potřebovat pár základních údajů pro administrativní účely přihlášky.

Na zkušební trénink si s sebou vezměte sportovní oblečení (děti do skupiny Karate Kids a Sportovky navíc sálovou obuv / ostatní skupiny cvičí naboso) a pití. Chcete-li se na trénink podívat se svým dítětem i vy, není to nejmenší problém, alespoň uvidíte, jak vše probíhá.

Všechny naše tréninky probíhají na Praze 6 Břevnově, a to v těchto místech:

1)    Tělocvična ZŠ Pod Marjánkou, Pod Marjánkou 2, Praha 6 (tram č. 22 a č. 25, zastávka Marjánka, pak přímo dolů po schodech k zelené základní škole)

2)    Tělocvična TJ Sokol Břevnov, Heleny Malířové 14, Praha 6 (bus 149 Pod Královkou, tram č.22 a č. 25 Malovanka nebo Marjánka, bus 143 Malovanka)

3)    Tělocvična Gymnázia Jana Keplera, Hládkov 1, vchod ze zadní části budovy v šikmém rohu (tram č. 22 zastávka Pohořelec nebo tram č. 25 zastávka Park Maxe van der Stoela)

4)    Tělocvična ZŠ Marjánka (přímo proti zastávce Marjánka - tram č. 22 a č. 25)

plus jeden trénink začátečníků probíhá v tělocvičně Koryukan, Kladenská 107, ve Vokovicích (tram a bus zastávka Červený Vrch nebo metro Nádraží Veleslavín).

V našem klubu se Karate můžete věnovat několika způsoby. Nejsme čistě výkonnostně zaměřeni, jako některé jiné kluby, u nás si můžete bez problémů zvolit trénink i jako doplňkový sport k vašemu hlavnímu sportu. Nebudeme na vás nijak tlačit, naopak se vzájemně domluvíme na tom, jak vás můžeme podpořit, abychom zvýšili vaši výkonnost v hlavní aktivitě. Máte-li však Karate jako životní vášeň a k tomu závodní ambice, věřte, že z vás “vymáčkneme” to nejlepší. Na prvním místě jste ale vždy vy a váš zájem, ne naše nebo cizí ambice.

Co byste měli od KARATE očekávat? Přestože vypadají bojové scény ve filmu, v televizi nebo v počítačové hře velmi snadně a lehce, opak je pravdou. Bojová umění jsou nesmírně náročná na koordinaci a techniku, navíc od vás vyžadují plné soustředění a uvědomování si vlastního těla. Obsahují v sobě spoustu dalších dovedností, které se dají najít i v jiných sportech, např. v gymnastice, v atletice, či v józe. Karate je hodně technická záležitost, u které musíte na začátku, tj. prvních několik let (ne týdnů) naučit tělo obrovské množství různých pohybových vzorců, abyste měli “zásobárnu”, ze které budete čerpat. Jako když se učíte cizí jazyk… Také potřebujete mít dostatečnou slovní zásobu, abyste se domluvili :-)  Nicméně pokud vytrváte, našli jste lásku a přátele na celý život!