Jarní víkendový karate kemp

13. - 15. května 2022

Jarní víkendové soustředění našeho klubu. Tréninky 3x denně, příprava na soutěže a na páskování. Příroda a čistý vzduch všude kolem, doplňkový program, ... Rodiče jako podpora a doprovod vítáni :-) 

kkk-vikend-05-2022.jpg

Jarní tréninkový klubový víkend bude zaměřen na intenzivní přípravu k blížícím se zkouškám na technické stupně kyu, které proběhnou v následujícím týdnu a také na přípravu na soutěže, které se budou konat na jeho konci (páteční II. kolo Kibó Cupu a sobotní Kibó Haru Cap). Těšit se můžete na nácvik kombinací více technik v Kihon, řízených i volných forem Kumite a podrobnější studium již známých Kata a výuku nových. A nejen to, areál ŠVP DDM hl.m. Prahy ve Střelských Hošticích nám umožní užít si jarní víkend naplno a se vším všudy.

Děti se mohou zúčastnit samostatně, nebo s doprovodem rodičů. Doprovázející rodiče mohou využít celodenního programu dětí pro vlastní aktivity :-)

Doprava: vlastní, nebo společně linkovým autobusem (Na Knížecí, P5 - Smíchov) - každý hradí sám, nákup zajistíme centrálně.

Cena za kemp: 1.600,- Kč - účastník kempu / 1.100,- Kč - necvičící doprovod.

Přihlašování na:  , nebo on-line:         Přihlásit na Kemp