Podzimní klubové soustředění

Podzimní klubová akce je zaměřená především na karate, ale bude tam
i plno zábavy, spousta legrace a také zkoušky na žákovské stupně - kyu.
Je určená členům našeho klubu, nebo příznivcům ze spřátelených oddílů.

O akci

Podzimní soustředění je určeno všem členům našeho klubu bez rozdílu výkonnosti a technických stupňů. Bude koncipováno jako příprava závodníků na Mistrovství České republiky JKA karate a ostatní borci, co se neprobojují budou mít příležitost výrazně se posunout a zlepšit se pro příští sezonu. Pojedeme do Střelských Hoštic a program bude zaměřený především na Kata drily a Kumite drily pro soutěže a zároveň se vybraní jedinci budou připravovat na zkoušky žákovských STV - kyu. Na konci soustředění proběhne páskování. Samozřejmě nebudou chybět ani dnes již velmi oblíbené předsnídaňové ranní posilovací tréninky s Pamčou :-)

Termín:   27. - 31. 10. 2021
Cena:       2.350,- Kč/cvičící   (1.700,- Kč/necvičící doprovod)

Další důležité informace

Co vzít sebou: teplejší oblečení (už bude určitě chladné počasí), karate-gi a obi (kdo ještě nemá, tak sportovní oblečení), láhev na pití, "příruční" baťůžek (kdybychom někam šli), papuče, ručníky, př. léky, kartička zdravotní pojišťovny a všechno ostatní jako na tábor - knížka, oblíbený plyšák, kapesné, a dále co uznáte za vhodné - ale nepřehánět, čím menší batoh, tím lépe!

Jídlo: vzhledem k tomu, že ve středisku v Hošticích podávají svačiny typu koblihy, koláče, zákusek roláda, sladké jogurty - prostě mega rychlej cukr ve všech podobách, a my budeme OPRAVDU HODNĚ A HODNĚ CVIČÍT, tak tyhle svačiny ten fyzický výdej rozhodně nestačí pokrýt. Proto prosíme, nedávejte dětem čokolády, bonbony, coly a podobné věci! Můžete je ale vybavit zdravými proteinovými tyčinkami z drogerie, tuňákovými saláty v plechovce (pokud to jí) apod. A my také určitě povezmeme nějaké zdravé věci na hlad :-)

Doprava: vlastní až na místo, nebo linkovým autobusem. Sraz na smíchovském autobusovém nádraží Na Knížecí, ve středu 27. října. Předpokládaný odjezd ve 14:00, předpokládaný příjezd zpět je v neděli 31. října opět na autobusák Na Knížecí cca v 16:00. ČASY JEŠTĚ UPŘESNÍME !!!

Testy: zatím nevíme, zda budou potřeba. Uvidíme, jaká budou v danou dobu platit protikovidová opatření a nařízení vlády.Na tuto akci lze přihlásit pouze členy našeho klubu, případně jejich další rodinné příslušníky. Návod, jak postupovat při on-line přihlašování přes naše klientské centrum, naleznete zde. Pokud by vám on-line přihlašování nevyhovovalo, nabídka v centru byla nesrozumitelná, nebo se snad něco nepovedlo, kontaktujte nás na e-mailové adrese: , nebo tel.: 777 706 490. Rádi vám poradíme.