KIBÓ CUP - SERIÁL ODDÍLOVÝCH SOUTĚŽÍ

Pro všechny členy klubu bez rozdílu pásků a dovedností.

Seriál oddílových soutěží je určen všem členům našeho klubu. Zúčastnit se tedy mohou nejen ostřílení borci, ale i úplní začátečníci, kteří ještě nemají potřebné dovednosti z Karate. Je to taková soutěž "na zkušenou" s cílem okusit atmosféru závodů a prožít si jak vítězství, tak i porážku v důvěrně známém prostředí a mezi svými spolubojovníky.
Soutěž probíhá v nepravidelných termínech cca 2 - 3x za pololetí, nyní (nově) vždy ve čtvrtek místo běžného tréninku v ZŠ Pod Marjánkou.kkk-kibocup-2022-podzim.jpg

Karatisté, kteří již mají nějaký pásek, soutěží v klasických soutěžních disciplínách - v Kata, v řízeném a ve volném Kumite - a jsou rozděleni do skupin podle věku a podle technických stupňů.
Pro úplné začátečníky, kteří toho ještě moc neumí, jsou připraveny dvě disciplíny: silový trojboj (kliky, sklapovačky, dřepy s výskokem) - místo Kumite a techniky na místě/s výkrokem (Choku-Tsuki/Oi-Tsuki, Age-Uke, Soto-Ude-Uke, Gedan-Barai) - místo Kata
Tyto "náhradní" disciplíny zařazujeme většinou pouze v případě, že dorazí větší počet malých začínajích karatistů, kteří si chtějí zasoutěžit :-)

Pro letošní podzim je ještě jedna důležitá změna: závodníci, kteří chtějí startovat na oficiálních soutěžích Svazu JKA Karate ČR (Národní poháry, event. MČR), mají účast povinnou! Pro ostatní je účast dobrovolná.

Místo konání: ZŠ Pod Marjánkou, Pod Marjánkou 1900/2, 169 00 Praha 6 - Břevnov

Termíny a čas: 29. 09. 2022, od 18:00 // (03. 11. 2022: ZRUŠENO !!!)

Náš oddíl a tuto akci podporuje:    logo-mc-praha-6.jpg